Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ black 1m bulletproof mesh longkuo ] mecz 12 produkty.
Czarna 1m SS304 kuloodporna, ekspandowana siatka diamentowa
| Nazwa produktu: | Siatka kuloodporna |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
| Zakres średnic: | 0,5 mm - 1 mm |
Liczba oczek 10 14 Mesh X0,55mm 30m / Roll Bulletproof Mesh
| Nazwa produktu: | Siatka kuloodporna |
|---|---|
| kolor: | Korpus / czarny / biały / kolorowy / konfigurowalny |
| Zakres średnic: | 0,5 mm - 1 mm |
Czarna stal nierdzewna 14 Drut 0,5 mm Rozszerzona metalowa siatka diamentowa
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| kolor: | Korpus / czarny / biały / kolorowy / konfigurowalny |
50m / rolka 1m Metalowa siatka diamentowa ze stali nierdzewnej odporna na alkalia
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201/304/316 / 304L / 316L |
0.5mm 1mm Kwadratowy otwór Kolor korpusu Diamentowa siatka druciana ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 10-14 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201/304/316 / 304L / 316L |
SS 201 Black SS Diamentowa siatka druciana Anti Theft Window Screen
| Nazwa produktu: | Ekran przeciwkradzieżowy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
| Rynek: | Europa, Ameryka, Australia, Azja, Afirca itp |
Odporna na alkalia siatka diamentowa o dużej wytrzymałości 316 1,2 m siatka druciana w kształcie diamentu
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
| Otwór: | Kwadratowy otwór |
Siatka 12 arkuszy siatki diamentowej ze stali nierdzewnej o grubości 0,7 mm
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
0.5mm 1mm 10 14 SS201 Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej Kwadratowy otwór
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201 |
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
Siatka druciana o małym splocie 10 14 Ekran okienny ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | ekran ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |

