Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ expanded metal mesh 8mm ] mecz 19 produkty.
Chodniki Siatka z siatki o niskiej zawartości węgla Siatka druciana pokryta PVC
| Nazwa produktu: | Iron Plate Mesh |
|---|---|
| Gatunek stali: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
301SS Płyta 2,5 mm Rozszerzona metalowa siatka druciana 100 mm Pedał Rozszerzona siatka druciana
| Nazwa produktu: | Siatka na pedały |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
Siatka 11 0,8 mm Rozszerzona siatka diamentowa ze stali w kształcie diamentu
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość rolki: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
Siatka 10 0.9mm Siatka diamentowa ze stali nierdzewnej 304ss Rozszerzona siatka diamentowa
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10 oczek |
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
Siatka 10 14 0,5 mm 1 mm Rozszerzona siatka diamentowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| Długość rolki: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Czarna 1m SS304 kuloodporna, ekspandowana siatka diamentowa
| Nazwa produktu: | Siatka kuloodporna |
|---|---|
| Liczba oczek: | 10-14 oczek |
| Zakres średnic: | 0,5 mm - 1 mm |
Czarna stal nierdzewna 14 Drut 0,5 mm Rozszerzona metalowa siatka diamentowa
| Nazwa produktu: | Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | SS 201/304/316 / 304L / 316L |
| kolor: | Korpus / czarny / biały / kolorowy / konfigurowalny |
Odporne na kwasy 316SS Rozszerzone arkusze siatki LWM 4,5 mm 200 mm Siatka rozciągliwa
| Nazwa produktu: | Rozciągliwa siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
Długość 0,5 m Rozszerzone panele siatkowe 12 m Odporność na korozję Siatka do wykrawania 304L Siatka do rysowania
| Nazwa produktu: | Siatka do wykrawania i rysowania ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |

