Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ metal mesh grating 304 ] mecz 15 produkty.
Panele chodnikowe ze stalowej siatki wentylacyjnej 3 mm Płyta pokrywy wykopu 50 mm SUS201
| Nazwa produktu: | Stalowa krata okrywowa do rowów |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Stalowa krata stalowa ocynkowana na zimno Ruszt metalowy o dużej wytrzymałości 30 mm Stalowa krata pomostowa
| Nazwa produktu: | Stalowa krata pomostowa |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Antypoślizgowa pionowa stalowa siatka chodnikowa 40 mm elektrozębna krata stalowa ocynkowana
| Nazwa produktu: | kraty stalowe zębate |
|---|---|
| Materiał / tekstura materiału / klasa stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Krata ze stali węglowej 20 mm Krata pomostowa ze stali ocynkowanej ogniowo 60 mm
| Nazwa produktu: | Sektorowe kraty stalowe |
|---|---|
| Gatunek stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Grubość: | 3 - 50 mm |
Pionowa krata ze stali węglowej 34 mm wtykowa krata ze stali ocynkowanej
| Nazwa produktu: | Podłącz kratkę stalową |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |

