Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ 1 2m plain dutch weave mesh ] mecz 38 produkty.
3/500 Holenderski drut splotowy SS201 0,025 mm 2 mm siatka tkana ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kształt otworu: | Kwadratowy otwór |
| Podanie: | Produkcja |
Filtracja SS 316 30m Holenderska siatka druciana Tkana stal nierdzewna
| Nazwa produktu: | holenderska siatka druciana |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Szerokość: | Zwykle 1 m, 1,2 m lub inne |
50m 1.2m Siatka z siatki drucianej z drutu stalowego Gładka powierzchnia
| Nazwa produktu: | Filtruj siatkę |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201,304,304L, 316,316L i tak dalej |
| Siatka: | 1-500 MESH |
Siatka filtracyjna 200 600 Siatka o splocie skośnym ze stali nierdzewnej 0,053 mm 0,018 mm
| Nazwa produktu: | Siatka o splocie diagonalnym ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 200-600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
Siatka ze stali nierdzewnej 2 mm 500 Siatka o splocie skośnym 1,2 m 1.2
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Otwarcie siatki: | 0,025-23,37 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
Ekran ze stali nierdzewnej 316 2 mm siatka o splocie skośnym 0,018 mm
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 300-600 oczek |
| Materiał: | stal nierdzewna 316 |
Siatka tkana ze stali nierdzewnej 304L SS o grubości 1,2 m, kwasoodporna
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Zwykły splot 500 Siatka 0,025 mm Odporność na ciepło
| Nazwa produktu: | Ekran ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
SS 304 Splot Style 1-500 MESH Siatka tkana ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Splot stylu: | splot zwykły / diagonalny / holenderski |
| Siatka: | 1-500 MESH |
Filtr o gładkim splocie Siatka ze stali nierdzewnej 304L 23,37 mm
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1 - 600 oczek |
| Materiał: | stal nierdzewna 304L |

