Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ 1 2m plain dutch weave mesh ] mecz 38 produkty.
Przemysłowa tkanina filtracyjna ze stali nierdzewnej o splocie skośnym 200 600 oczek
| Nazwa produktu: | Przemysłowa tkanina filtracyjna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 200-600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
1 600 oczek 2 mm 0,018 mm siatka druciana ze stali nierdzewnej SS304
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1 - 600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS 316 23,4 mm 0,026 mm Materiał ekranu ze stali nierdzewnej Twill Gęsta siatka
| Nazwa produktu: | Gęsta siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1 - 600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 316, 316L |
0.025mm 23.37mm Siatka do sitodruku ze stali nierdzewnej Barwienie
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Siatka: | 1 - 600 oczek |
0,074 mm 0,023 mm siatka ze stali nierdzewnej 200 600 gęsty splot
| Nazwa produktu: | Siatka o gęstym splocie ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 200-600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
SUS304L Stal nierdzewna 325 23,37 mm 0,025 mm Metalowy ekran o drobnej siatce
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
| Materiał: | stal nierdzewna 304L |
SS 304 Siatka filtracyjna Stal nierdzewna 30m / rolka Odporna na kwasy
| Nazwa produktu: | Tkana siatka druciana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |
Siatka z siatki drucianej SS 201 w kolorze naturalnym ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Tkana siatka druciana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
| Szerokość: | Zwykle 1 M, 1,2 m lub inne |
Średnica drutu 0,025 mm 1 mm Siatka tkana ze stali nierdzewnej 201
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Długość rolki: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Siatka ze stali nierdzewnej 304L 325 o splocie płóciennym 0,043 mm
| Nazwa produktu: | Siatka o splocie płóciennym ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 325 oczek |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |

