Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ 1 2m plain dutch weave mesh ] mecz 38 produkty.
Siatka 1 - 500 0,025 2 mm Konfigurowalna siatka tkana ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201,304,304L, 316,316L i tak dalej |
| Długość rolki: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
300 600 Siatka 0,035 mm 0,018 mm Siatka ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Ekran ze stali nierdzewnej o wysokiej siatce |
|---|---|
| Siatka: | 300-600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
Siatka o splocie płóciennym 200 o wysokim napięciu ze stali nierdzewnej 0,058 mm 0.0
| Nazwa produktu: | Zwykły ekran ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Długość rolki: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Filtr 400 0,028 mm Siatka z siatki drucianej SS o splocie płóciennym
| Nazwa produktu: | Filtr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Siatka żaroodporna 0,018 mm 300/500 Mała siatka ekranowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Średnica przewodu: | 2 - 0,018 mm |
0,053 mm 0,018 mm siatka druciana ze stali nierdzewnej do sitodruku
| Nazwa produktu: | Siatka diagonalna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Średnica przewodu: | 0,053 - 0,018 mm |
Wielozadaniowy ekran z siatki ze stali nierdzewnej 316 o długości 30 m / rolce
| Nazwa produktu: | Siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
600 Mesh SS Wire Cloth 0.023mm Drut ze stali nierdzewnej Przemysł sitodruku
| Nazwa produktu: | Tkanina z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 600 oczek |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201, 304, 304L, 316, 316L |

