Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ stainless steel filter mesh 5mm ] mecz 26 produkty.
Filtr z siatki drucianej 5 mm 600 mm z siatki drucianej z metalowej siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Filtr krawędzi |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Próba: | Dostępny |
SS304 0,2 mm perforowana siatka metalowa 20 mm perforowany metalowy panel ekranowy Silna integralność
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Przysłona cewki: | 1,5 mm-10 mm |
0,2 mm 1 mm perforowana siatka metalowa 20 m perforowana metalowa ściana ekranu 1,5 mm 10 mm
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Grubość cewki: | 0,2 mm-1 mm |
Ekran z filtrem z siatki metalowej 5 mm Ekran wytłaczarki z wielowarstwowym zgrzewaniem punktowym z czarnej tkaniny o grubości 600 mm
| Nazwa produktu: | Ekran filtra zgrzewania punktowego |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
5m 20m Perforowana siatka metalowa SUS304 Perforowana siatka stalowa Jednolita siatka
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| grubość arkusza: | 0,2 mm-20 mm |
Płyta aluminiowa 0.5m Rozszerzalna siatka druciana 12m Rozszerzona siatka aluminiowa
| Nazwa produktu: | siatka metalowa rozszerzona |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa płyta |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
5 mm 600 mm Filtr z siatki miedzianej Produkty z siatki drucianej z gołą krawędzią
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Próba: | Dostępny |
Siatka perforowana 0,2 mm 20 mm 0,5 mm 200 mm Szerokość siatki dziurkowanej 1,5 m Długość 5 m
| Nazwa produktu: | Wykrawanie Mesh |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| rozmiar: | Dostosowany rozmiar |
Spryskaj plastikową siatkę ze stali węglowej z perforowanej siatki metalowej
| Nazwa produktu: | Wykrawanie Mesh |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Grubość cewki: | 0,2 mm-1 mm |
Sprzęt farmaceutyczny Perforowana blacha 304L 0,2 mm 1 mm siatka do wykrawania
| Nazwa produktu: | Wykrawanie Mesh |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Przysłona cewki: | 1,5 mm-10 mm |

