Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ stainless steel filter mesh 5mm ] mecz 26 produkty.
Perforowana siatka metalowa ze stali niskowęglowej Dziurkowanie siatki perforowanej o grubości 10 mm
| Nazwa produktu: | Stalowa siatka wykrawająca |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Grubość cewki: | 0,2 mm-1 mm |
301SS Płyta 2,5 mm Rozszerzona metalowa siatka druciana 100 mm Pedał Rozszerzona siatka druciana
| Nazwa produktu: | Siatka na pedały |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| SWM: | 2,5 - 100 mm |
1,5 m perforowana siatka metalowa SUS316 Perforowana siatka druciana Gładka powierzchnia
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Próba: | Wolny |
Ocynkowana blacha perforowana z okrągłym otworem Perforowana blacha perforowana 0,5 mm 200 mm
| Nazwa produktu: | Ocynkowana siatka wykrawająca |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
SUS316 Perforowana metalowa siatka Galwanizowana izolacja akustyczna z małym otworem z siatki
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Próba: | Wolny |
Perforowane metalowe ekrany ze stali nierdzewnej 316L 0,2 mm 20 mm Okrągły perforowany metal
| Nazwa produktu: | Ekran z siatki dziurkowanej |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| grubość arkusza: | 0,2 mm-20 mm |

