Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ stainless steel filter mesh 5mm ] mecz 26 produkty.
Odporność na alkalia Hemming 304 Siatka filtracyjna ze stali nierdzewnej 5 mm 600 mm pierścieniowa
| Nazwa produktu: | Pierścieniowy ekran filtra |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Natural Color SS 1M 1.2M Tkana siatka gazowa ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201,304,304L, 316,316L i tak dalej |
Holenderski filtr siatkowy 5 mm 600 mm Filtr ze stali nierdzewnej Goła krawędź
| Nazwa produktu: | Ekran filtra ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Drut o splocie płóciennym 0,025 2 mm Odporna na kwas siatka tkana ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Siatka: | 1-500 MESH |
| Materiał: | Stal nierdzewna 201,304,304L, 316,316L i tak dalej |
SS 316 Podstawowy kolor Filtracja 1,2 m Tkanina z siatki ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Tkana tkanina z siatki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | Produkcja |
| Splot stylu: | splot zwykły / diagonalny / holenderski |
SS316 1/400 Siatka tkana ze stali nierdzewnej o splocie płóciennym
| Nazwa produktu: | siatka tkana ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,025–2 mm |
| Długość: | 30 m / rolka 50 m / rolka lub w razie potrzeby |
Odporność na zużycie 5 mm 100 Siatkowy filtr filtracyjny 600 mm Filtr krawędziowy ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Filtr krawędzi |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Mocna siatka metalowa 302 z siatki cięto-ciągnionej ze stali nierdzewnej o grubości 100 mm
| Nazwa produktu: | siatka metalowa rozszerzona |
|---|---|
| Gatunek stali: | Płyta ze stali niskowęglowej, płyta ze stali nierdzewnej 302, 304, 304L, 316, 316L, płyta aluminiowa |
| Szerokość: | 0,2 - 2 m, wymagania klientów |
Blacha ze stali nierdzewnej 201 Perforowana siatka metalowa o gładkiej powierzchni Perforowane panele siatkowe
| Nazwa produktu: | Perforowana metalowa siatka |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| grubość arkusza: | 0,2 mm-20 mm |
SS201 Wykrawanie jednolitej siatki Perforowane metalowe panele Izolacja akustyczna
| Nazwa produktu: | Siatka wykrawająca ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ze stali nierdzewnej 201/304, blacha ze stali niskowęglowej, blacha ocynkowana |
| Próba: | Wolny |

