Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ plastic coated welded wire mesh ] mecz 45 produkty.
0,5m 2m Siatka rolnicza Siatka druciana ze stali węglowej 2X2 Spawana
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Siatka druciana ze stali nierdzewnej 0,5 m Siatka konstrukcyjna 316L 2 m
| Nazwa produktu: | Panel z siatki zgrzewanej |
|---|---|
| Materiał / tekstura materiału / klasa stali: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Średnica przewodu: | 0,15 mm-6,0 mm |
Siatka druciana ze stali niskowęglowej 1/2X1/2 ocynkowana siatka druciana 30m 30
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Gatunek stali: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Panele z siatki drucianej ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości 316 Panel z siatki spawanej 2m
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Filtr siatkowy Ekran z gołą krawędzią Hemming Miedziane siatki druciane
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Srebrna płyta filtracyjna 304 Siatka druciana ze stali nierdzewnej Produkty Gołe krawędzie Hemming
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Trójwarstwowa siatka z drutu ocynkowanego z drutu ocynkowanego, prostokątna siatka druciana
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Bare Edge Hemming Metal Filter Disc Aluminiowa siatka druciana
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Holenderski filtr siatkowy 5 mm 600 mm Filtr ze stali nierdzewnej Goła krawędź
| Nazwa produktu: | Ekran filtra ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Siatka: | Zwykle 20 - 800 oczek |
Filtr metalowy ze stali niskowęglowej 20 Produkty z siatki drucianej o oczkach 800
| Nazwa produktu: | Produkty z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Średnica filtra: | Ogólne 5-600 mm |

