Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ plastic coated welded wire mesh ] mecz 45 produkty.
Drut kolczasty ocynkowany z pojedynczą śrubą przeciw kradzieży Ogrodzenie z drutu kolczastego 13M
| Nazwa produktu: | Drut kolczasty |
|---|---|
| Gatunek stali: | Blacha ocynkowana, blacha ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości drut ze stali niskowęglowej |
| Obróbka powierzchniowa: | Galwanizowane, elektrostatyczne natryskiwanie proszkowe |
Panele chodnikowe ze stalowej siatki wentylacyjnej 3 mm Płyta pokrywy wykopu 50 mm SUS201
| Nazwa produktu: | Stalowa krata okrywowa do rowów |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Krata z siatki metalowej 38 mm 3 mm 50 mm Stalowa podłoga z rusztu Stal nierdzewna 304
| Nazwa produktu: | Kraty z siatki metalowej |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Rozpraszać ciepło 100 mm krata z siatki metalowej 304 kraty ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kraty z siatki metalowej |
|---|---|
| Gatunek stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Antypoślizgowa pionowa stalowa siatka chodnikowa 40 mm elektrozębna krata stalowa ocynkowana
| Nazwa produktu: | kraty stalowe zębate |
|---|---|
| Materiał / tekstura materiału / klasa stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |

