Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ plastic coated welded wire mesh ] mecz 45 produkty.
Trawa Zielona Płaska Żyletka Drut Liniowy Drut Wstążkowy Ocynkowany
| Nazwa produktu: | Liniowa / płaska siatka skrzelowa |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Blacha ocynkowana, blacha ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości drut ze stali niskowęglowej |
| Próba: | Mała próbka za darmo |
Żółty drut kolczasty Anti Climb Drut kolczasty Drut kolczasty Pojedyncza śruba z ostrzem skrzelowym
| Nazwa produktu: | Siatka skrzelowa z pojedynczą cewką |
|---|---|
| Materiał: | Blacha ocynkowana, blacha ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości drut ze stali niskowęglowej |
| Próba: | Dostępny |
Ocynkowany drut do golenia w sprayu Kolor brzytwy ostry drut kolczasty
| Nazwa produktu: | Ocynkowana klatka na kółkach |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Blacha ocynkowana, blacha ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości drut ze stali niskowęglowej |
| Jakość: | High, Top, Brand New |
SUS201 20mm 60mm krata z siatki metalowej Pionowy chodnik z metalowej kraty 50mm
| Nazwa produktu: | Kraty z siatki metalowej |
|---|---|
| Gatunek stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Grubość: | 3 - 50 mm |
304 Kratka pomostowa ze stali nierdzewnej Pozioma pomost z siatki o grubości 50 mm
| Nazwa produktu: | Deska schodowa ze stalowej drabiny |
|---|---|
| Gatunek stali: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Wentylacja Siatka z siatki metalowej 76 mm SUS316 Podłoga z siatki stalowej
| Nazwa produktu: | Kraty z siatki metalowej |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Stal węglowa, stal nierdzewna 201/304/316 |
| Szerokość: | 20 - 60mm |
Mesh 20 800 Circle Filtr z drobnej siatki Siatka filtracyjna z drutu miedzianego Trzy warstwy
| Nazwa produktu: | Ekran filtru trójwarstwowego |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Średnica filtra: | Ogólne 5-600 mm |
Jednowarstwowy ekran filtra ze stali nierdzewnej 304L Siatka filtra wody 600 mm Odporność na korozję siatki
| Nazwa produktu: | Ekran filtra ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Próba: | Dostępny |
Ocynkowana, odporna na wysokie temperatury siatka filtra wody 20 800 Pierścieniowy ekran filtracyjny
| Nazwa produktu: | Pierścieniowy ekran filtra |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Średnica filtra: | Ogólne 5-600 mm |
Drut kolczasty ocynkowany ocynkowany 450mm Drut do golenia 8M bezpieczeństwaM
| Nazwa produktu: | Drut kolczasty |
|---|---|
| Gatunek stali: | Blacha ocynkowana, blacha ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości drut ze stali niskowęglowej |
| Kolor sprayu: | Niebieski, zielony trawiasty, zielony atrament, żółty itp |

