Wszystkie produkty
-
siatka tkana ze stali nierdzewnej
-
Diamentowa siatka ze stali nierdzewnej
-
Siatka ze stali nierdzewnej
-
Cienki drut ze stali nierdzewnej
-
Drut kolczasty
-
Kraty z siatki metalowej
-
spawana siatka druciana
-
Perforowana metalowa siatka
-
Siatka z karbowanej siatki
-
Sześciokątna siatka druciana
-
siatka metalowa rozszerzona
-
Produkty z siatki drucianej
-
JerzyDziękuję za gościnę. -
AlexandraDobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. -
Elanedzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.
Osoba kontaktowa :
Xia
słowa kluczowe [ plastic coated welded wire mesh ] mecz 45 produkty.
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana powlekana tworzywem sztucznym |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Siatka spawana ze stali niskowęglowej 0,3 mm powlekana proszkowo Siatka gabionowa 4 mm z drutu sześciokątnego
| Nazwa produktu: | siatka gabionowa |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Drut ze stali niskowęglowej / drut żelazny, drut ze stali nierdzewnej 201/304 / 304L / 316 / 316L, d |
| Przekrój drutu: | 0,3 - 4 mm lub wymaganie |
0,5 m spawana siatka druciana 2 m stal nierdzewna 201 spawana siatka ogrodzeniowa 3/8 "X 3/8"
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Tekstura materiału: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Próba: | Zapewniać |
1 "X 1/2" Stal nierdzewna 316 Spawane ogrodzenie z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Gatunek stali: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Próba: | Zapewniać |
Ogrodzenie z siatki rolniczej 30m Spawana siatka druciana Drut ze stali nierdzewnej 201
| Nazwa produktu: | spawana siatka druciana |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
1X2 Spawany panel z siatki drucianej SUS316L Siatka Ochrona urządzeń przemysłowych
| Nazwa produktu: | Panel z siatki zgrzewanej |
|---|---|
| Gatunek stali: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
304 Siatka spawana 6,0 mm Siatka druciana ze stali nierdzewnej 0,15 mm Stainless
| Nazwa produktu: | spawane ogrodzenie z siatki drucianej |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Siatka druciana ze stali niskowęglowej o długości 30 m, spawana siatka druciana z PVC PVC
| Nazwa produktu: | Siatka zgrzewana z PVC |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
1/4x1/4 304L Siatka druciana ze stali nierdzewnej Spawana siatka druciana Odporność na korozję
| Nazwa produktu: | Panel z siatki zgrzewanej |
|---|---|
| Materiał: | Drut ze stali niskowęglowej, drut ze stali nierdzewnej 201, 304, 304L, 316, 316L |
| Szerokość: | 0,5m - 2m |
Siatka kwadratowa 20 800 ocynkowana siatka druciana do spawania punktowego
| Nazwa produktu: | Ekran filtra zgrzewania punktowego |
|---|---|
| Materiał: | 304、304L 、 316、316L Siatka ze stali nierdzewnej, holenderska siatka druciana, czarna tkanina, siatka |
| Średnica filtra: | Ogólne 5-600 mm |

